Medicinos įrangos servisas

Mes atliekame išsamią įrangos gedimų diagnostiką, kuri apima atskirų įrangos blokų testavimą ir aptiktų gedimų priežasčių išaiškinimą.
Tiek garantinį, tiek pogarantinį remontą atliekame trumpiausiais įmanomais terminais ir aukščiausiu technologiniu lygmeniu. Serviso palaikymas apima konsultacijas, diagnostiką ir įrangos remontą.
Mūsų serviso centras teikia paslaugas garantinio ir po garantinio priežiūros ir įrangos remonto srityse. Aukščiausios klasės įrangos, medžiagų ir techninės bazės komponentų ir didelės patirties remonto srityje turėjimas leidžia atlikti darbus aukštu lygiu trumpu laiku. Visiems darbams suteikiama garantija.

Platus serviso paslaugų ir palaikymo spektras

  • Įrangos paleidimas, garantinis ir pogarantinis remontas
  • Visapusiška jūsų įrangos reguliari priežiūra geriausiomis sąlygomis
  • Kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurie buvo apmokyti pirmaujančių medicininės įrangos gamintojų ir sertifikuoti atlikti remontą
  • Išvystyta sandėlių sistema ir greitas pristatymas - daugeliu atvejų klientams nereikia laukti atsarginių dalių pristatymo iš užsienio
  • Klientų pasitikėjimas, puikios rekomendacijos

Meniu

Užduoti klausimą

© 2024 UAB „ASV Trade“ Visos teisės į ekskliuzyvinę medžiagą, talpinamą svetainėje www.asvtrade.lt (toliau vadinama Svetainė) saugomos Lietuvos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu. Autorinių teisių pažeidimai yra persekiojami pagal įstatymus. Bet koks medžiagų kopijavimas, spausdinimas ir platinimas nenurodant šaltinio yra draudžiamas.